25 بهمن ماه 1399

افتتاح معدن کوه قلعه

در مورخ 19 بهمن 1399 سایت معدنی کوه قلعه افتتاح گردید.

در ایام میلاد پر برکت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامی داشت ایام دهه مبارک فجر انقلاب، ساعت 10 صبح یکشنبه با حضور معاونت محترم استانداری کرمان، ائمه جمعه محترم کوهبنان و طغرالجرد، فرماندار و مسئولین محترم شهرستان و همچنین مسئول مجتمع طرح های اکتشافی دفتر تهیه و تولید کرمان، سایت معدنی کوه قلعه رسما افتتاح گردید.

در این مراسم مقامات دولتی استان و شهرستان قول هر گونه مساعدت و همکاری را اعلام و از مسئولین محترم شرکت تهیه و تولید ایران و همچنین سرمایه گذار این بخش، شرکت آریا جنوب ایرانیان خصوصا خاندان شایسته و توانمند نجمی نیا قدردانی نمودند. لازم به ذکر است که شرکت آریا جنوب ایرانیان در خصوص فعال نمودن معادن متروکه زیر زمینی در ایران منحصر به فرد می باشد.

کلیه تجهیزات معدنی از قبیل دکل، اسکیپ، ریل، واگن و تراک معدنی با طراحی و ساخت جناب آقای مهندس دهقان و گروه کارشناسی ایشان نصب و راه اندازی گردیده است. این سایت با سرمایه گذاری 200 میلیارد ریالی و با همت مدیران لایق جناب آقای مهندس اکبری، جناب آقای مهندس دهقان و همکاران لایق ایشان در حال بهره برداری است.

مزید اطلاع اینکه معدن کوه قلعه در 200 کیلومتری شمال شرقی استان کرمان و 40 کیلومتری شهرستان کوهبنان و جز محدوده دهستان خرمدشت (ده علی) واقع گردیده که در حال حاضر زمینه اشتغال 80 نفر را به صورت مستقیم فراهم نموده که با پیشرفت عملیات معدنی به تعداد 120 نفر اشغال ارتقا می یابد.

تصاویر دیگر این خبر
افتتاح معدن کوه قلعهافتتاح معدن کوه قلعهافتتاح معدن کوه قلعهافتتاح معدن کوه قلعه
بر چسب های این خبر